W1 Goalkeeping / Pomoc / Wysyłka i dostawa

Wysyłka i dostawa

Staramy się, aby Twoja paczka dotarła do Ciebie zawsze jak najszybciej się da. Tutaj dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć o wysyłce i dostawie Twoich wymarzonych rękawic!

Koszty i czas dostawy

Naszą misją jest dostarczyć Ci paczkę jak najszybciej się tylko da, dlatego każde zamówienie które złożysz do godziny 12:00 (w dni robocze) wyślemy jeszcze tego samego dnia po zaksięgowaniu płatności!

Zależy nam aby wysyłka Twojej paczki przebiegła w jak najszybszy i bezproblemowy sposób, dlatego na terenie naszego kraju wysyłamy paczki razem z firmą InPost. Poniżej zobaczysz koszty dostawy dla Polski oraz Europy.

(tabelka: kraj polska i Europa, cena wysyłki 19,99. Darmowa od 400 zł, czas (dni robocze) 2-3. Europa 45,99 czas (dni robocze) 3-4)

Ważna informacja: w przypadku rękawic personalizowanych czas dostawy może się wydłużyć, w zależności od sytuacji Twoja paczka powinna przyjść w ciągu 5-10 dni roboczych.

Zmiana adresu dostawy

Jeśli Twoje zamowienie zostało opłacone zmiana adresu nie będzie już możliwa, ponieważ Twoje zamówienie zostanie przetworzone i wysłane zaraz po otrzymaniu płatności.

Dlatego zalecamy dokładne sprawdzenie adresu, lub wybranie paczkomatu w okolicy jeśli nie jesteś w stanie odebrać paczki od kuriera.

Nieprawidłowa dostawa

Wszyscy jesteśmy ludźmi dlatego czasem po naszej stronie lub firmy kurierskiej wydarzy się jakiś błąd. W przypadku problemów z dostawą prosimy o kontakt mailowy na contact@w1gk.com wraz z numerem zamówienia oraz poinformowanie nas dokładnie co poszło nie tak.

Postaramy się aby Twoja paczka dotarła do Ciebie jak najszybciej się da.

Nie rozwialiśmy Twoich wątpliwości?

Skontaktuj się z nami! Napisz pod adres kontakt@w1gk.com, lub poprzez Instagram – @w1_gkgloves!

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.