W1 Goalkeeping / Pomoc / Informacje o rękawicach

Informacje o rękawicach

Naszą misją jest stworzenie najlepszych rękawic na świecie. Tworzymy je wkładając w to całe serce. Dowiedz się wszystkiego na temat naszego oczka w głowie: rękawic bramkarskich!

Kroje rękawic

W naszym sklepie możesz wybrać pomiędzy następującymi krojami:

Krój Negative (NC)

(fotka)

Obecnie najpopularniejszy krój wśród bramkarzy. Szwy znajdują się po wewnętrznej stronie palców, dzięki czemu znacznie ograniczamy ryzyko pęknięcia. Rękawica ściśle przylega do dłoni i oferuje optymalne czucie piłki. Aby zapewnić oddychalność i cyrkulacje powietrza zazwyczaj wstawki miedzy palcami są wykonane z materiału siatkowego (np. mesh i jego odmiany)

Krój Hybrid (Hybrid Cut/HC)

Hybrid Cut to mieszanka kroju Roll Finger (szwy na zewnątrz, zaokrąglone palce zwiększające obszar chwytny) oraz Negative Cut. Zewnętrzne palce owijają się wokół opuszków palców w celu zwiększenia powierzchni chwytnej. Środkowe palce aby zapewnić idealne dopasowanie wykonane zostały w kroju Negative Cut.

Rodzaje lateksu

Każdy bramkarz zasługuje na to aby jego rękawice kleiły jak najlepiej się da. Naszą misją od zawsze było stworzenie lateksu idealnego – łączącego idealne właściwości chwytne ze świetną wytrzymałością. Dlatego w naszych najwyższych modelach stosujemy lateks Pro Grade Contact oraz Pro Grade Contact Aqua.

Wyżej wymienione rodzaje lateksu gwarantują najlepszy klej, dzięki czemu złapanie piłki będzie przychodziło z łatwością. Dodatkowo są bardzo wytrzymałe dzięki czemu nadają się na każdy rodzaj murawy. Pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji rękawic, poczytać możesz o tym tutaj.

Spersonalizuj swoje rękawice!

Większość producentów którzy oferują personalizacje proponują wykonanie jej przy użyciu folii w formie nadruku. Bardzo dużym minusem tego rozwiązania jest krótka wytrzymałość tego rodzaju personalizacji.

Twoją personalizacje wykonamy metodą haftu, dlatego masz pewność że Twój napis nie zniknie z Twoich rękawic bramkarskich.

Możesz używać następujących symboli:

  1. Litery alfabetu łacińskiego
  2. Numery
  3. Znaki specjalne takie jak “!,&,?” itd.
  4. Flaga Polski

Maksymalna długość

To czy wybrałeś opcje z flagą czy bez, niema dla nas znaczenia! Wyhaftujemy Ci jeden lub dwa wiersze o maksymalnej długości 12 znaków na wiersz!

Nie rozwialiśmy Twoich wątpliwości?

Skontaktuj się z nami! Napisz pod adres kontakt@w1gk.com, lub poprzez Instagram – @w1_gkgloves!

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.